Mikstura o działaniu przeciwnowotworowym

Mikstura o działaniu przeciwnowotworowym

Redakcja

2016-12-15

brak komentarzy

Dr Carolyn Anders, okulista i ekspert promocji zdrowia, dokonała nad wyraz ciekawego odkrycia. Analizując naukowe prace na temat kuracji raka piersi, na który zachorowała jej matka, trafiła na bardzo ciekawe dane na temat niesłychanie niewielkiej zachorowalności na choroby nowotworowe wśród mieszkańców Indii.

Z danych Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem (agenda WHO), wynika, że porównując z mieszkankami Stanów Zjednoczonych liczba Hindusek zapadających na nowotwór piersi okazuje się aż 5 razy niższa. Co więcej, osoby wywodzące się z tamtych regionów osiem razy rzadziej chorują na nowotwór płuc, dziewięć razy rzadziej na choroby nowotworowe jelita grubego oraz 50 razy rzadziej na nowotwór prostaty.

Wyniki kolejnych wyszukiwań naukowca wskazują, że tajemnicą tak wielkiej odporności tamtejszych społeczności na dolegliwość, która dziesiątkuje mieszkańców Zachodu, może okazać się kurkuma, która jest stały element tamtejszej kuchni.

Jej niesłychany wpływ na zdrowie poświadczają wszechobecne eksperymenty naukowe. Udokumentowano, że zawarta w niej kurkumina jest najmocniejszą całkowicie naturalną substancją o działaniu przeciwzapalnym. Na łamach cenionego magazynu „Journal of National Cancer Collegio” wydano badania udowadniające, że związek może w dużym stopniu poskromić proces rozmnażania nowotworowych komórek w przypadku raka okrężnicy, gruczołu krokowego, jajników, piersi i mózgu.

W taki sposób zrodził się przepis na nad wyraz silną kompozycję o działaniu przeciwnowotworowym. Dr Anders poleca pomieszanie 1/4 łyżeczki  sproszkowanej kurkumy, 1/2 łyżeczki oliwy z oliwek oraz dużej szczypty pieprzu. Taką miksturę zaleca się, jej zdaniem, podawać do sałatek, zup czy sosów.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie