Knee Active Plus - cena a jakość

Knee Active Plus - cena a jakość

Redakcja

2016-09-26

3 komentarze

Okazuje się, że dolegliwości związane ze stawami to problem, który dotyka nawet 7 milionów Polaków. Niestety trzy razy częściej dotyka on kobiet. Jak to możliwe? Co zrobić, gdy cierpi staw kolanowy? Wystarczy postawić na Knee Active Plus. Cena tutaj idzie w parze z wysoką jakością opaski.

Dlatego dolegliwości stawów dotykają częściej kobiety?

Badania pokazują, że przedstawicielki płci pięknej częściej eksploatują swoje stawy i robią to w bardzo powszechny sposób. Kobiety dźwigają ciężkie torby zakupowe, częściej niż panowie odpowiadają za wykonanie domowych obowiązków. Na problemy ze stawami wpływa także ciąża i opieka nad noworodkiem. Zazwyczaj panie bagatelizują ból lub sięgają po tabletkę przeciwbólową, zamiast udać się do lekarza.

Dla kogo Knee Active Plus?

Ta opaska magnetyczna została przygotowana dla każdego, kto zaobserwował u siebie problem ze stawem kolanowym. Jest szczególnie zalecana podczas rehabilitacji złamań, nadwyrężeń kolana i uszkodzeniu łękotki. Posiada uniwersalny rozmiar, dzięki któremu bez trudu dopasujemy opaskę do konkretnej nogi.

Jak działa?

Ten lekki stabilizator usztywnia nogę i odciąża przepracowaną rzepkę. Dzięki temu pomaga szybciej wrócić do pełnej sprawności. Knee Active Plus została wykonana z miękkiego materiału, który nie krępuje ruchów i zapewnia optymalny przepływ powietrza. To sprawia, że stawy regenerują się szybciej. Opaska magnetyczna umożliwia utrzymanie optymalnej temperatury ciała, zaś wytworzone ciepło stymuluje ożywienie komórkowe, oczyszcza krew, pobudza mikrokrążenie i łagodzi stany zapalne. W efekcie mięśnie pracują lepiej!

Zobacz też

Knee Active Plus opinie 2017

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Knee Active Plus w promocji:
Knee Active Plus
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 2952 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

Roksana

2017-04-18 13:03:23


Ja tez jestem zadowolona:)

annakuchnia

2016-10-30 10:40:01


moim zdaniem jedna z lepszych tego typu opasek a ppare wyprobowalam bo mialam czesto problemy z kolanami.

haniab2

2016-10-06 16:47:32


a czy to w ogóle pomaga?

ZdrowieSuplementy