Jak zachęcić dziewczynę do odchudzania?

Jak zachęcić dziewczynę do odchudzania?

Redakcja

2016-08-03

brak komentarzy

Nie wątpimy, że sam wiesz, jak wyeliminować kilka nadprogramowych kilogramów. Problem pojawia się jednak wtedy, kiedy to nie my, ale bliska nam osoba, potrzebuje przerzucić się na nieco zdrowszy tryb życia. I wtedy pojawia się problem - jak zachęcić dziewczynę do odchudzania?...

Róbcie to razem!

To bez wątpienia najłatwiejsza droga, aby przekonać do odchudzania partnerki. Jeżeli zaproponujesz jej, że będziecie dbać o linię we dwoje, szansa, że się zgodzi, przyspiesza. Wspólne przeżywanie zgubienia paru nadprogramowych kilogramów czy porażki lepiej motywuje i sprawia że odchudzanie partnera może być łatwe i przyjemne. We 2 zacznijcie uprawiać jogging, uczęszczajcie na basen czy siłownię lub trenujcie sporty zespołowe (badminton, siatkówka, koszykówka, tenis, ping-pong itp.)  

Wspólne posiłki

Ważna jest też dieta. Analogicznie jak w sporcie, warto ustalić wspólny jadłospis. Jeśli będzie smaczny a przy tym pożywny, łatwo przyjdzie zachęcić dziewczynę aby do odchudzania podeszła entuzjastycznie. Wyeliminuj z kuchni wszystkie zakąski (słone a także słodkie), zdecydowanie częściej serwuj ryby, jarzyny a także świeże owoce, produkty nabiałowe, niskotłuszczowe mięso, chleb pełnoziarnisty. Dzięki tej metodzie odchudzanie dziewczyny przysłuży się i tobie.

Bądź asertywny

Jeżeli ciągle będziemy pytać partnerki, co chce na śniadanie czy obiad, raczej nie usłyszysz, że zdrową sałatkę. W związku z tym podejmij decyzję co podać na poranny posiłek, lunch, obiad  czy wieczorną kolację. Zaprzyjaźnij się przede wszystkim z gotowaniem na parze, eliminując całkowicie smażenie. Ma to być przede wszystkim odchudzanie z głową. Dziewczyny łatwiej przekonać do lżejszych potraw, bowiem mają mniejsze zapotrzebowanie dzienne na kalorie.

Odchudzanie partnerki może być proste

Może na początku będzie wybrzydzała i narzekała,  ale z czasem przyzwyczai się do nowych dań, a nawet je polubi kiedy zobaczy efekty w odchudzaniu i lepszym samopoczuciu. Zatem jak zachęcić dziewczynę do odchudzania? Zapewnić, że przejdziesz na dietę razem z nią.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 205 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyZdrowie