Herbaty na odchudzanie

Herbaty na odchudzanie

Redakcja

2016-09-15

brak komentarzy

Parujący kubek herbaty to idealny napój kojący ból gardła, rozgrzewający w chłodne wieczory, który towarzyszy ci też w trakcie oglądania ulubionego serialu. Co poniektóre herbaty pozwalają mimo wszystko wykonywać coś więcej – pomagają ci wyeliminować niepotrzebne kilogramy. Każda z nich posiada indywidualne, czarodziejskie cechy, które pozwalają wykiwać ssanie w żołądku i wspomóc redukcję kalorii, by praktycznie stopić nadprogramowy tłuszcz, który magazynowany jest w komórkach. Poniżej herbaty, które muszą pojawić się w twoim niskokalorycznym menu.

Herbata zielona

Zielona herbata odblokowuje komórki tłuszczu, wobec tego dobrze po nią sięgnąć bezpośrednio przed każdym treningiem fizycznym. 12-tygodniowe analizy udowodniły, że ich uczestnicy, którzy połączyli nawyk popijania 4-5 szklanek herbaty zielonej na dzień i 25 minutowy trening, utracili mniej więcej 2 kg więcej niż ci, którzy jej nie pili. Dzięki katechinom – związkom obecnym w zielonej herbacie – wyzbywamy się tkanki tłuszczowej przez uwolnienie tłuszczu z komórek, szczególnie tych na brzuchu, a także podkręcenie tempa zdolności wątroby do zamieniania tłuszczu w energię. 

Herbata Oolong

Herbata Oolong to delikatny, kwiatowy wywar, który – analogicznie jak herbata zielona – posiada ogrom katechin wspomagających w utracie wagi przez powiększenie zdolności ciała do metabolizowania tkanki tłuszczowej. Analizy wykonane w Chinach udowodniły, że ci, którzy systematycznie pili herbatę Oolong, tracili aż 3 kilogramy w ciągu 6 tygodni. Aby wspomóc jej wspaniałe właściwości wyszczuplające, nie zapominaj o wyłączeniu ze swoich wieczornych i nocnych pokarmów węglowodanów.

Czytaj także: Jakie witaminy wpływają na odpowiednią pracę mózgu?

Herbata miętowa

Wypełnij ogromną szklankę kojącą herbatą miętową codziennie oraz zaobserwuj, jak ulega zmianiom twoje ciało. Co poniektóre aromaty mogą naprawdę wzbudzać głód (co badacze dowiedli już dawno temu), a inne efektywnie go zwalczają. Badanie zaprezentowane w Journal of Neurological and Orthopaedic Medicine wykazało, że badani, którzy wąchali herbatę miętową co 2 godziny, tracili na miesiąc choćby 2,5 kg. Pomimo że herbata posiada zdecydowanie mniej kofeiny niż mała czarna, wypijanie jej wielkich ilości może być przyczyną dolegliwości ze snem. By temu przeciwdziałać, opłaca się na poduszkę wylać parę kropelek olejku miętowego. Towarzyszący ci codziennie aromat liści mięty pozwoli ci zatem nie wyłącznie zmniejszyć wagę, ale także spać spokojnie.

 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 234 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyZdrowieOdchudzanie