Zabiegi zwalczające

Zabiegi zwalczające "skórkę pomarańczową" w gabinecie

Redakcja

2016-12-21

brak komentarzy

Cellulit, określany lipodystrofią typu kobiecego określa się stanem skóry, w którym notujemy zmiany w obszarze skóry właściwej i warstwy podskórnej. Jest on rezultatem większego podziału tkanki łącznej, pozwężania naczyń krwionośnych i dysfunkcji procesów trawiennych w tkance podskórnej. Komórki tłuszczowe (adipocyty) rozwijają się w niejednostajny sposób, wskutek czego tworzą się zagłębienia i pofałdowania w skórze.

Wśród najefektywniejszych zabiegów polecanych redukujących cellulit dobrze wymienić zarówno te oparte na aplikowaniu substancji czynnych w skórę oraz oparte na technikach masażu, używaniu ultradźwięków i wymrażaniu tłuszczowych komórek.

Jonoforeza, oxyterapia, mezoterapia (bezigłowa) – to kuracje mające na celu stymulowanie krążenia i redukcję warstwy tłuszczu przez wdrażanie w głąb skóry substancji czynnych bez zrywania jej ciągłości.

Masaż próżniowy – stymulujący głębokie warstwy skóry, nie tylko świetnie wpływa na mikrokrążenie limfatyczne, ale redukuje także uczucie ciężkości i opuchlizny.

Coax CV + RF – to rozbijanie warstwy tłuszczu przez ultradźwięki w kombinacji z falą radiową; terapia ta oparta jest na zjawisku kawitacji jakie ma miejsce w tkankach w trakcie zabiegu, co z kolei powoduje, że błona komórki tłuszczowej zostaje rozszarpana, a tłuszcz w formie wolnych kwasów tłuszczowych wydobywa się na zewnątrz i jest trawiony przez organizm. Z kolei fala radiowa powoduje niwelowanie nieaktywnych / starych kolagenowych włókien i pobudza wzrost nowego kolagenu, co w zauważalny sposób wygładza wszystkie pofałdowania na skórze. Jest to idealna metoda przy cellulicie miękkim oraz twardym.

Kriolipoliza – to wymrażanie tłuszczowych komórek – zabieg wywołujący apoptozę, a więc całkowicie naturalną śmierć komórki tłuszczowej. Nie tylko zwalcza , ale także gdzieniegdzie zmagazynowaną warstwę tłuszczową. Spisuje się w redukcji cellulitu szczególnie w okolicach bioder (tak zwane „bryczesy”) oraz nad kolanami. Bardzo często wykorzystywany u Pań po okresie ciąży.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Grey Blocker w promocji:
Grey Blocker
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 165 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Kosmetyki