Szczupła twarz za pomocą makijażu!

Szczupła twarz za pomocą makijażu!

Redakcja

2017-08-03

brak komentarzy

Przy udziale podkładu, pudru, bronzera, różu a także rozświetlacza da się utrzymać w sekrecie mankamenty w kształcie twarzy. Jedyne, co powinno się wiedzieć, to w którym miejscu położyć dany preparat, by make up efektownie korygował rysy.

Modelowanie twarzy

Teraz możemy zacząć modelowanie twarzy. Potrzebujemy do tego bronzera (lub pudru o odcieniu o 1 ton ciemniejszym, niż organiczny), różu i matowego rozświetlacza. Pomocą pędzla aplikujemy bronzer na poniższe części twarzy: skośnie pod kością policzkową (przeprowadzamy łuk od połówki policzka do krawędzi kosmyków), po bokach żuchwy i po bokach czoła. Jeżeli pragniemy zwęzić wizualnie za bardzo szeroki nos, muśnijmy bronzerem ich skrzydełka. Jeżeli posiadasz tak nazywany „drugi podbródek”, dodatkowo na nim rozprowadź barierę bronzera.

Zaznaczone kości policzkowe

Różem zaznaczamy kości policzkowe – w ten sposób rysy twarzy się wyostrzą. Zadbajmy o to, by róż oraz nałożony niżej bronzer przenikały się, nie tworząc widocznej granicy. Rozświetlaczem (obowiązkowo matowym!) pokrywamy wewnętrzną partię buzi – środek policzków a także czoła, w ostateczności dodatkowo czubek narządu węchu. Przy okrągłej lub kwadratowej twarzy zaleca się mocny make-up oczu, który będzie odciągał uwagę od okrągłych rysów.

Zapuszczenie włosów

Długie włosy okalające policzki, efektywnie zwężą twarz. Świetnie bywa je także wycieniować, by osiągnąć rezultat lekkości. Dobrze postawić na ekologiczne fale, niż zupełnie prostować włosy. Wysokie upięcia. Duże buzie uwielbiają wysokie koki oraz tapiry na czubku głowy. Te fryzury samoczynnie wydłużają twarz. Jeżeli decydujemy się na koński ogon, dobrze, by był on powiązany wysoko, a na boki policzku luźno opadały pojedyncze pasma kosmyków. Upięcie koku lub kucyka za nisko i zbytnie wyrównanie fryzury po bokach sprawią, że kości policzkowe, szczęka oraz czoło będą wizualnie dodatkowo szersze.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 287 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

KosmetykiPielęgnacja twarzy