Slim Butter - opinie specjalistów, czyli o skutecznym preparacie antycellulitowym

Slim Butter - opinie specjalistów, czyli o skutecznym preparacie antycellulitowym

Redakcja

2016-10-05

2 komentarze

Prawie każda z nas boryka się z objawami cellulitu. Skórka pomarańczowa szczególnie kłopotliwa staje się w okresie wakacji. Oprócz zmiany diety oraz sportu w uzyskaniu gładkiej skóry pomoże odpowiednio dobrane serum. Takim serum może okazać się Slim Butter - opinie specjalistów, przychylne i zaskakująco pozytywne, to odpowiednia gwarancja udanej kuracji antycellulitowej. 

Masło Shea - właściwości głównego elementu Slim Butter 

Jest to olej roślinny otrzymywany z rzadkiego drzewa z odmiany masłosz Parka. Cechy lecznicze, ale także kulinarne tego masła były znane dzięki ludności Afryki już od dawien dawna. Środek taki stosowano w trakcie wielu schorzeń lub urazów cery, także teraz masło Shea okazuje się składnikiem całej gamy produktów kosmetycznych.Masło to posiada bowiem szereg przyjaznych dla cery związków chemicznych. Są to głównie kwasy tłuszczowe np.: kwas gamma-linolenowy, kwas arachidonowy, ale także fitosterole: kamesterol (działa przeciwzapalnie, broni stawy), stigmasterol (bierze udział w wytwarzaniu wit. D), beta-sitosterol (broni bezpośrednio przed wypadaniem włosów) i alfa-spinosterol (zwalczający stany zapalne cery). Oprócz tego, masło Shea posiada obfite ilości kwasu cynamonowego, który ma właściwości antybakteryjne a także broni bezpośrednio przed zbyt dużą ilością promieni UV. Biorąc pod uwagę wszelkie wyższe wymienione cechy masła Shea można stwierdzić, że suplement Slim Butter zdecydowanie uatrakcyjnia kondycję cery przez jej głębokie nawilżenie a także odżywienie, aktywuje cechy gojące a także chroni przed rozprzestrzenianiem się mechanizmów zapalnych. 

Slim Butter oczami profesjonalistów 

Wydaje się, że z tak ogromnej efektywności preparatu Slim Butter najmniej cieszą się właściciele klinik medycyny estetycznej. Do takowych nie zalicza się mimo wszystko wielu specjalistówj, którzy doceniają atuty tego produktu. Tego typu problem nieregularnego rozmieszczenia warstwy tłuszczu okazuje się świetnie znany szczególnie kobietom-fachowcom od pielęgnacji cery - zarówno z pracy, jak i także z życia. Choć właściciele klinik powinni być z pewnością wściekli na wytwórców tak skutecznego środka, mimo wszystko sami często go używają, a to najlepsza dla niego reklama. Z kolei lekarze płci przeciwniej, choć sami nie doświadczyli nigdy tego typu przypadłości, potwierdzają, że ich pacjentki robią się coraz bardziej apetyczne - a to wszystko dzięki Slim Butter! Opinie specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej to najlepsza forma zapewnienia o skuteczności tego dermokosmetyku. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Grey Blocker w promocji:
Grey Blocker
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 209 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

bmichalowska

2016-10-24 10:26:21


wydaje mi się, że tutaj chodzi głównie o zmianę przyzwyczajeń dietetyznych + dobrze jest brac zimny prysznic zamiast tej cieplej kapieli. takie serum na pewno moze dodatkowo pomoc.

agazag

2016-10-15 19:28:31


zauwazylam ze sklonnosci do cellulitu maja kobiety ktore maja tez sklonnosci do zylakow.

KosmetykiOdchudzanie