Skuteczne sposoby na młode dłonie w każdym wieku

Skuteczne sposoby na młode dłonie w każdym wieku

Redakcja

2017-07-31

brak komentarzy

Ręce zdradzają wiek – to prawda, którą znamy wszystkie. Wiemy, że szykując się na duże wyjście można o manicure (edukacja naszych mam nie poszła w las!). Wielkie wyjście wielkim wyjściem, ale co wykonać, aby zjawiskowe ręce odmładzały codziennie?

Metody na młode ręce- rękawiczki

Pamiętajcie o rękawiczkach. Koniecznie zakładajcie gumowe rękawiczki do zmywania, sprzątania łazienki, farbowania kosmyków, kąpania psa czy szorowania mebli. Szczęśliwe właścicielki ogródków nie mogą zapominać o ogrodowych rękawiczkach podczas pielenia grządek. Rada dla najbardziej zdeterminowanych: eksperci wyjaśniają, aby zakładać cienkie bawełniane rękawiczki w trakcie jazdy autem. Z jakiego powodu? Przednia szyba przynosi „rezultat szklarni”, wskutek czego promienie słoneczne oddziałują z wielokrotnie większą mocą (a także zapewniają plamy na rękach).

Krem z filtrem

Nakładajcie na ręce krem z filtrem (nie jedynie na plaży). Dermatolodzy wyjaśniają, by aplikować krem z filtrem 15 (lub większym) każdego, nieważne od tego czy świeci słońce czy pada deszcz. Zaprzyjaźnijcie się z… plasterkiem cytryny. To stary, przetestowany sposób na rozjaśnienie plamek a także ciemnych plamek występujących z upływem lat na rękach. Ćwiczcie mięśnie rąk. Ręce wymagają treningów ruchowych w zasadzie tak samo jak reszta organizmu. Jeżeli uwielbiasz robić na drutach lub grać na pianinie – sprawa załatwiona. Jeżeli nie – będzie wystarczające w przeliczeniu na dzień przeznaczyć chwilę na serię łatwych treningów: zaciskanie a także otwierania pięści, energiczne przemieszczanie palcami na wszelkie strony. Przydatna być może piłeczka do ściskania.

Delikatne mydełka 

Używajcie subtelnych mydeł… oraz szamponów do włosów. W szczególności przyjazne są mydła bezzapachowe (przykładowo glicerynowe) lub suplementy myjące bez co więcej mydła. Pamiętajcie też o lekkim szamponie (podczas obmywania głowy szampon pełen chemikaliów wysuszy nie jedynie skórę głowy, ale też skórę rąk). Nawilżanie to podstawa - nakładajcie krem na ręce po każdym kolejnym myciu, zmywaniu czy kąpieli.Opłaca się posiadać krem ciągle pod dłonią – w torebce, na umywalce, w biurowej szafce. Czasami zaleca się bezpośrednio przed pójściem spać zaaplikować na ręce grubą barierę kremu także włożyć bawełniane rękawiczki. Po paru h snu ręce obudzą się o parę lat młodsze.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 300 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Kosmetyki