Perle Bleue Active Retention Age – efekty? Sprawdź sama!

Perle Bleue Active Retention Age – efekty? Sprawdź sama!

Redakcja

2016-10-04

brak komentarzy

Czy kiedy patrzysz w lustro zastanawiasz się, jak przywrócić młodość swojej twarzy? Z pewnością robi tak wiele z nas, tylko często trudno się do tego przyznać. Co może nam pomóc? Oprócz modyfikacji nawyków żywieniowych, zmiany środowiska czy wzbogacenia diety o przeciwutleniacze hamujące procesy starzenia się możemy zadbać również o pielęgnację skóry, a w tym pomaga odpowiedni krem przeciwzmarszczkowy. Dobrym przykładem okazuje się Perle Bleue Active Retention Age – efekty regeneracyjne zapewnia zawarty w nim nowoczesny kompleks Dermacom.

Jak wygląda proces starzenia się skóry?

Proces starzenia się skóry przebiega miarowo. Nie jest to proces gwałtowny, a raczej systematycznie postępujący, składający się z wielu na początku niezauważalnych mikro-zmian mechanizm.

1)Pierwszą zmianą jest odczuwalna suchość skóry, czego skutkiem jest również utrata jej elastyczności. Komórki skórne stają się odwodnione przez co powstające bruzdy ulegają silniejszej ekspozycji.

2)Zaczynają być widoczne pierwsze zmarszczki mimiczne. Na ogół dostrzec możemy je w okolicach kącików ust oraz oczu.

3)To etap, w którym tzw. keratynocyty zwielokrotniają się o wiele wolniej, co z kolei sprawia, że cera staje się chropowata, cienka, przeźroczysta.

4)Zaburzenia w wytwarzaniu melaniny skutkują przeróżnymi przebarwieniami zwanymi „plamami pigmentacyjnymi”.

5)Włókna kolagenowe i elastynowe, które odpowiedzialne są za utrzymanie odpowiedniego owalu twarzy zaczynają ulegać dekonstrukcji.

6)Na skórze pojawiają się przeróżne zmiany, często wyglądem przypominające „pajączki” będące wynikiem modyfikacji krążenia we włośniczkach.

Rezultat? Skóra zmęczona, pozbawiona dawnej elastyczności. Wyżej opisane zmiany częściowo odroczyć w czasie może użycie Perle Bleue Active Retention Age – efekty zawartego w nim ekstraktu z akacji senegalskiej, krokusa, naturalnego kolagenu oraz innych składników wspomagających to recepta na zachowanie pięknej skóry na dłużej niż predysponuje nas do tego genetyka.

Zobacz też

Perle Bleue Active Retention Age opinie 2017

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 203 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

KosmetykiSposoby na zmarszczki