Perle Bleue Active Retention Age – czy działa i jak działa?

Perle Bleue Active Retention Age – czy działa i jak działa?

Redakcja

2016-09-26

brak komentarzy

Ciężko czasem przyznać się nam do naszego wieku, choć on i tak znajdzie sposób, by zamanifestować się na naszej twarzy. Zmarszczki – to problem wielu, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a do tego problem nieunikniony. Lekarze i kosmetolodzy prześcigają się w tworzeniu coraz nowszych metod i zabiegów przeciwzmarszczkowych a czasem wystarczy po prostu dobry krem na noc, który zapewni nam odpowiednią regenerację. Przykładem takiego kosmetyku jest Perle Bleue Active Retention Age – czy działa? Przekonaj się sama.

Rodzaje zmarszczek

Niewiele osób wie, że zmarszczki dzielimy na wiele kategorii. Niektóre z nich klasyfikuje się na podstawie miejsc ich występowania, inne ze względu na przyczynę. Z uwagi na ciągłą ekspozycję zawsze najbardziej skupiamy się na bruzdach formujących się na twarzy. Co może być ich powodem?

Mimika

Najbardziej popularne są zmarszczki tzw. mimiczne. Jak sama nazwa wskazuje tworzą się one z powodu intensywnych ruchów mięśni twarzy. Pierwsze z nich zauważyć możemy już przed 30. A gdzie się pojawiają? Na ogół występują na czole, w okolicach oczu oraz na przestrzeniach pomiędzy nosem a ustami.

Starzenie się skóry

Zmarszczki, które są wynikiem postępującego czasu to tzw. zmarszczki grawitacyjne. Te pojawiają się bez względu na siłę naszej mimiki.

Słońce

Promienie UV od dawna uważane są za groźne dla naszej skóry. Słońce w nadmiarze prowadzić może do trwałych przebarwień skóry a nawet raka.

Sen

Mało osób wie, że podczas snu również jesteśmy narażeni na destrukcyjny proces powstawania zmarszczek. Takie bruzdy są wynikiem powtarzającego się ułożenia skóry podczas odpoczynku.

Perle Bleue Active Retention Age – działanie

Perle Bleue Active Retention Age – czy działa? Wszystko zależy od składu kosmetyku, a w tym wypadku mamy do czynienia z wyjątkową mieszanką elementów aktywnych, z których najważniejszym jest akacja senegalska oraz krokus. Dzięki nim pierwsze widoczne rezultaty zauważyć możemy już po 4 tygodniach od pierwszego zastosowania.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 276 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

KosmetykiSposoby na zmarszczkiDomowe kosmetyki