Metoda kanapkowa przedłużania włosów

Metoda kanapkowa przedłużania włosów

Redakcja

2017-01-04

brak komentarzy

Marzenie o długich, pięknych pasmach okazuje się w zasięgu ręki. W znajdujących się czasach nie trzeba już czekać, aż odrosną włosy a także męczyć się ze sterczącymi pasmami. Przedłużanie włosów techniką kanapkową zapewnia długotrwały a także dość czysty rezultat długich włosów. To od ciebie zależy, jaką długość wybierzesz a także jak włosy zostaną wystylizowane.

Przedłużanie włosów techniką kanapkową

Polega na doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Pasmo okazuje się doklejanie do włosów przyjaznych przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Fryzura okazuje się nad wyraz naturalna dzięki temu, że taśma okazuje się przezroczysta a także dość lekka. Włosy nie kołtunią się a także nie odznaczają. Można śmiało stylizować fryzurę już po zakończonym zabiegu.

Przedłużanie włosów techniką kanapkową - na czym polega?

Metoda kanapkowa polega na wczepianiu między nasze włosy pasm włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Taśmy znajdują się niezauważalne gołym okiem a także niewyczuwalne. Pasma okazują się dość lekkie a także nie obciążają włosów - nie odczuwa się ciągnięcia ani dyskomfortu w trakcie przeprowadzania codziennych działań. Włosy po przedłużeniu można dowolnie upinać, modelować. Ze względu na to że pasma przyczepiane znajdują się tuż przy samej skórze, zalicza się systematycznie zgłaszać się na podciąganie taśm.

Przedłużanie włosów techniką kanapkową - na jaką długość można przedłużyć włosy?

Kryterium poddania się zabiegowi przedłużania włosów techniką kanapkową okazuje się właściwie dobrana długość indywidualnych włosów. Włosy nasze, naturalne, muszą mieć co najmniej 15 centymetrów - licząc długość od czubka głowy. Do przedłużania włosów w owej metodzie używa się pasma o długości: 25 cm, 40 cm a także 55 cm. Są to długości umożliwiające na łagodne przedłużenie włosów a także dokonanie rzeczywiście ogromnej metamorfozy w aparycji.

Przedłużanie włosów techniką kanapkową - czy niszczy włosy?

Metoda kanapkowa okazuje się najmniej inwazyjną techniką przedłużania włosów. Pasma włosów można z łatwością przykleić a także odkleić przy użyciu transparentnej taśmy - w owej metodzie nie okazuje się używana temperatura, nie zgrzewa się włosów. Włosy nie plączą się a także nieprodukowane są kołtuny. Nie musimy się także bać, że taśma odklei się nieoczekiwanie.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Vivese Senso Duo Oil w promocji:
Vivese Senso Duo Oil
310 zł 159 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 444 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Kosmetyki