Jak wybrać dobry krem do twarzy?

Jak wybrać dobry krem do twarzy?

Redakcja

2016-10-26

brak komentarzy

Myślisz, że sprawdziłaś już wszystkie kremy na zmarszczki? Uważasz, że budżet na cudowne kosmetyki został już zdecydowanie przekroczony, a Ty nadal nie jesteś zadowolona z zakupów? Jeżeli odpowiedziałaś twierdząco na nasze pytania, dziś zaprezentujemy garście złotych rad, które pozwolą zdecydować, jaki krem na zmarszczki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Cel zastosowania

Szukasz kremu do redukcji pierwszych niedoskonałości? A może pragniesz zlikwidować widoczne zmarszczki? Tutaj istotne jest posiadanie konkretnego celu przed oczami. Szukając odpowiedniego kremu, zdecyduj się na taki, którego kluczowym zadaniem jest likwidacja zmarszczek. Czasem się zdarza tak, że sam producent na opakowaniu przedstawia regeneracyjne i ochronne właściwości, traktując kurację przeciwzmarszczkową jako dodatek.

Typ cery

Przy wyborze odpowiedniego preparatu niezbędne jest określenie posiadanego przez nas typu cery. Zasadniczo istnieją jej cztery rodzaje – sucha, tłusta, mieszana i normalna. Tutaj kluczem jest poznanie własnych skórnych właściwości, a także wskazanie, czy nasza cera nie posiada skłonności alergicznych. Bez tego ani rusz! 

Skład

Skład kosmetyku to podstawa skuteczności. Jego sprawdzenie warunkuje nam, jaki krem na zmarszczki powinniśmy wybrać dla siebie. W swoich poszukiwaniach starajmy się odnaleźć taki produkt, który będzie posiadał najwięcej naturalnych substancji, takich jak oleje roślinne, masło shea czy drogocenny dla naszej skóry pantenol. Sprawdźmy również opinie klientek o danym kremie. To szczególnie istotne dla posiadaczek skóry wrażliwej i alergicznej, które mogą w ten sposób dowiedzieć się, czy dany krem wywołuje uczulenie.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 172 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

KosmetykiPielęgnacja twarzy