Jak szybko pozbyć się zaskórników? Laserem!

Jak szybko pozbyć się zaskórników? Laserem!

Redakcja

2016-10-10

1 komentarz

Nieestetyczne zaskórniki to prawdziwa zmora. Pojawiają się niespodziewanie i dotyczą również osób, które do tej pory nie uskarżały się na problemy z trądzikiem. Jak szybko pozbyć się zaskórników i rozprawić się z nimi raz na zawsze? Warto wypróbować kurację laserem!

Rodzaje zaskórników

Zaskórniki można podzielić na wągry zamknięte lub otwarte. W pierwszym przypadku mają postać niewielkiej, białej kaszki, która prześwituje spod skóry. Z kolei zaskórniki otwarte to brązowe lub czarne kropki. Najczęściej pojawiają się na nosie już brodzie. Kolor zaskórników jest zawdzięczany reakcji utleniania, zachodzącej między mieszanką tłuszczu, komórkami naskórka i tlenem. 

Z kolei prosaki to krostki znajdujące się pod skórą, są białe, zaś ich wielkość jest porównywalna do główki od szpilki. Najczęściej pojawiają się na policzkach i czole. Niestety skłonność do zaskórników oraz prosaków jest genetyczna, dlatego skóry nie da się w pełni oczyścić. Z pewnością skuteczną pomocą są zabiegi oczyszczające, lecz powtarzane regularnie.

Laserowe usuwanie zaskórników

Zabiegi kosmetyczne, np. mikrodermabrazja, złuszczanie kwasami czy peeling kawitacyjny wymaga systematycznego powtarzania, ponieważ skóra nieustannie pracuje i zanieczyszcza się od nowa. Istnieje jednak metoda, która likwiduje na stałe zarówno otwarte, jak i zamknięte zaskórniki. Podstawą zabiegu jest laser. Wytwarzane przez urządzenie światło odparowuje wągry i usuwa wypełnione nimi gruczoły łojowe. W efekcie zanieczyszczenia nie gromadzą się od nowa. Przez kilka dni po zabiegu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia. Nie można się wówczas malować. Po upływie czasu twarz prezentuje się doskonale. 

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 185 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

kamciap83

2016-10-16 10:20:58


to aż laserem trzeba zwalczać takie rzeczy? kremy ni wystarczą???

KosmetykiPielęgnacja twarzy