Jak odchudzić twarz? Makijaż, ćwiczenia i dieta!

Jak odchudzić twarz? Makijaż, ćwiczenia i dieta!

Redakcja

2016-11-25

brak komentarzy

Zainwestuj w dobrej jakości, puszyste pędzle do konturowania czy różu a także w pędzelek do nakładania cieni. Gdy upewnisz się, iż posiadasz konieczne gadżety do makijażu, pora przystąpić do praktyki (co musi się odnaleźć w twojej kosmetyczce –przeczytasz w osobnym tekście). Właściwy make up rzeczywiście jest w stanie uczynić cuda. Od czego zacząć? Od dobrania najlepszych kolorów, które nałożysz na twarz. Najskuteczniejsze są matowe odcienie brązów – stroń od produktów kosmetycznych z połyskiem czy, tym bardziej, brokatem. Zainwestuj w dobry puder brązujący lub róż, które są świetne przy modelowaniu twarzy. Małą podpowiedź: ciągle możesz użyć matowego, brązowego cienia do powiek, jeżeli bynajmniej nie posiadasz pozostałych produktów kosmetycznych.

Jest dodatkowo jeden produktów kosmetycznych, który na pewno zaleca się przy makijażu wyszczuplającym twarz. To rozświetlacz (highlighter). Jeśli dodatkowo się do niego nie przekonałaś (lub uznajesz go za niepotrzebny), biegnij do drogerii i obowiązkowo w niego zainwestuj. Taki kosmetyków doda twojej twarzy blasku, dzięki czemu będzie nie tylko prezentowała się na szczuplejszą, ale także zdrowszą. Rozświetlacz możesz położyć prosto na kości policzkowe i na górną partię nosa. Natychmiast dostrzeżesz różnicę, która korzystnie cię zaskoczy.

Smuklejsza dzięki treningom

Nic nie oddziałuje lepiej na prezencję twojej twarzy (a także kondycję fizyczną cery) niż regularny trening. Zmorą poszczególnych pań jestdrugi podbródek. Nie jesteś na niego skazana – a ćwiczenia, dzięki którym się go pozbędziesz, są rzeczywiście proste. Grunt to rododajbić je regularnie. Trenuj najlepiej przed lustrem.

Górną powierzchnią rąk zrób serię subtelnych uderzeń podbródka. Możesz to ponawiać choćby parę razy na dzień.

Osiądź z prostymi plecami oraz zamknij usta. Obecnie unieś skroń tak, by zaobserwować sufit, a górną wargę nakryj dolną – tak, by dolna znalazła się możliwie jak najbliżej nosa. Istotne, by poczuć napięcie mięśni podbródka. Wytrzymaj poprzez ok. 7, 8 sekund. Rozluźnij mięśnie. Potwórz 5 razy.

Głośno wymawiaj głoski „A, I, U, O, Y” – dość zauważalnie akcentując

Nie każda mimo wszystko kobieta o okrągłej twarzy posiada drugi podbródek. Jeżeli pragniesz umocnić mięśnie tej partii ciała oraz pobudzić przepływ krwi, zrób nieskomplikowane ćwiczenie: nabierz powietrza w prawy policzek a także wytrzymaj poprzez jakieś sześć, 7 sekund. Rozluźnij tkankę mięśniową, wykonaj samo z lewym policzkiem. Zrób po cztery powtórzenia na każdą stronę. Możesz dodatkowo szeroko otworzyć usta i ruszać żuchwą w górę a także dół okrężnym ruchem. To trening okazuje się dodatkowo pozytywne na podbródek. Więcej porad odszukasz tutaj.

Bez diety ani rusz

By jak najdłużej utrzymać szczupłą twarz i zdrową cerę, należy postawić na naturalne jedzenie. Chodzi o to, by przyśpieszyć efekt redukcji tłuszczu nagromadzonego w twarzy. W związku z tym na wstępie jedz składniki o niewielkiej obecności tłuszczu. Pij wiele wody mineralnej (zobacz, iż to następny argument przemawiający za tym, aby pić, pić i jeszcze raz pić niegazowaną wodę mineralną – więcej o wodzie mineralnej czy też źródlanej przeczytasz w osobnym tekście).

Zrezygnuj z piwa, węglowodanów oraz soli. Porzuć myśl także o kalorycznych fast foodach, które nie tylko nie pozwalają zrzucić wagę, ale dodatkowo źle oddziałują na prezencję cery. Zaleca się mimo wszystko mieć na uwadze, iż okrągłą buzię czy podwójny podbródek czasami zwyczajnie się dziedziczy. Wówczas wyższe znaczenie niż aktywność będzie miał pasujący makijażoraz twarzowa fryzura.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 195 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

KosmetykiPielęgnacja twarzy