Eliksir młodości prosto z Tybetu

Eliksir młodości prosto z Tybetu

Redakcja

2016-09-30

brak komentarzy

Receptura na tybetański eliksir młodości ma więcej niż dwa tysiące lat. Przepis znaleziono w jednym ze pradawnych klasztorów. Przed wiekami substancja była uważana nie tylko za sposób na zachowanie młodości, ale także naturalny lek na wiele kłopotów zdrowotnych. Wystarczą jedynie 3 produkty, by wykonać ten niesamowity eliksir młodości.

Atuty tybetańskiej mieszanki

Cytryna, oliwa z oliwek oraz miód – to składniki, z których przyrządza się tybetański eliksir. Zwolennicy medycyny tradycyjnej mówią, że dzięki niesamowitemu napojowi można pokonać różnorodne kłopoty oraz przeciwdziałać dolegliwościom. Substancja umacnia układ immunologiczny, filtruje ciało z toksyn, wspiera odpowiednie krążenie krwi i polepsza pracę układu trawiennego. Okazuje się zwłaszcza pomocna dla osób, które mają trudności z obstrukcjami.

Eliksir dostarcza porcji przeciwutleniaczy, witamin oraz związków mineralnych, które spowalniają mechanizmy starzenia. Systematycznie pity spłyca niedoskonałości, polepsza giętkość cery oraz przeciwdziała utracie elastyczności. Terapia miksturą spowoduje, że cera będzie nawilżona, jedwabista w dotyku, promienna oraz zyska zdrowy kolor.

Jak wykonać miksturę?

- 100 ml świeżo wyciśniętego soku z cytryny;
- 200 gramów naturalnego miodu;
- 50 ml oliwy z oliwek dobrej jakości.

Substancje zaleca się pomieszać, przelać do słoika oraz trzymać w chłodnym, ciemnym miejscu (można w lodówce).

Jak przyjmować eliksir? Codziennie, na czczo trzeba wypijać jedną łyżkę mieszanki. Najskuteczniejsze rezultaty przyniesie terapia dwa razy w roku przez 30 dni (przykładowo wiosną oraz jesienią). DZięki temu oczyścimy ciało z nagromadzonych toksyn, co przełoży się na korzystniejszy wygląd oraz zdrowie.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Diety