Domowa odżywka do włosów

Domowa odżywka do włosów

Redakcja

2016-12-10

brak komentarzy

Masz ochotę cieszyć się zdrowymi oraz pięknymi włosami, a produkty kosmetyczne z drogerii często przyniosły Ci więcej szkody niż pożytku? Wypróbuj na własną rękę w mieszkaniu wykonać te preparaty. Domowa odżywka do włosów jest prostsza w przygotowaniu niż Ci się wydaje. 

Jeżeli osobiście zadbasz o to, by twoje włosy dostały potrzebne, tylko zdrowe produkty, to już po niedługim okresie będziesz radować się mocnymi, odżywionymi włosami, a to wszystko bez wymogu stosowania składników z ilością wielu składników sztucznych.

Do przyrządzenia odżywki z olejem kokosowym, która pobudzi do pracy twoje cebulki, wygładzi pasma oraz naprawi mankamenty powstałe wskutek kąpieli słonecznych, będziesz potrzebowała:

- 1 szklankę oleju kokosowego,
- 1/3 szklanki oleju z awokado,
- 1 małą łyżkę olejku rozmarynowego,
- 1 małą łyżkę olejku lawendowego.

Wszelkie substancje precyzyjnie pomieszaj w mikserze, przy użyciu blendera lub trzepaczki do jajek. Nie zapominaj, że składniki muszą być w stanie płynnym. Odżywki aplikuj prosto na mokre włosy, zaraz po oczyszczeniu ich szamponem. Zostaw na 2 minuty oraz spłucz ciepłą. Dla osiągnięcia najskuteczniejszych rezultatów wypróbuj 2 razy tygodniowo.

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej regeneracji i nie lubisz czekać tygodniami na pozytywne rezultaty, sprawdź odżywkę z rozmarynem bez spłukiwania. Do jej wykonania będziesz potrzebowała:

- 8 gałązek rozmarynu,
- 3 szklanki wody.

Do garnka wlej wodę oraz doprowadź ją do wrzenia. Wrzuć gałązki rozmarynu. Po minucie zmniejsz ogień. Gotuj rozmaryn dodatkowo przez kwadrans. Odstaw garnek z wodą i rozmarynem na noc. Woda odmieni odcień na ciemnobrązowy, a na jej wierzchniej warstwie stworzy się czysty olej. Wyrzuć gałązki rozmarynu, a wodę przelej do butelki. Odżywkę wypróbuj na umyte włosy. Nie spłukuj.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Make Lash w promocji:
Make Lash
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 194 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Kosmetyki