Umięśniony brzuch w tydzień? To możliwe!

Umięśniony brzuch w tydzień? To możliwe!

Redakcja

2016-11-18

brak komentarzy

Umięśniony brzuch w tydzień? Nie wierzysz? A mimo wszystko to prawdopodobne. Prezentujemy ci opracowane naukowo ćwiczenia na brzuch, których rezultaty zauważysz po 7 dniach! Realizując standardowe ćwiczenia, jest potrzebne przynajmniej 6 tygodni, by zaobserwować początkowe rezultaty. My mamy coś korzystniejszego: regularny trening, który sporządził amerykański naukowiec zajmujący się sportem – dr Tony Catersiano. Ochotniczki testujące ćwiczenia po tygodniu straciły średnio prawie 2 kg oraz zmniejszyły obwód brzucha o 6 cm! Nasz unikalny system przejawia jedynie jedną wadę: by zyskać błyskawiczny efekt, musimy trenować każdego dnia. Ale czego nie robi się dla płaskiego brzucha?

Ćwiczenie 1

Ułóż się na plecach oraz unieś ugięte nogi tak, by łydki były równoległe do podłoża. Skrzyżuj ręce na piersiach. Napinaj mięśnie. Robiąc wydech, unieś skroń oraz górną partię pleców (nie przyciągaj brody do piersi!). Wydychając powietrze, stopniowo opuść plecy, ale nie opieraj głowy na podłożu.

Powtarzaj przynajmniej 20 razy. Przerwij, gdy odczujesz napięcie w barkach.

Ćwiczenie 2 - "brzuszki" odwrócone dr. Tony&#trzy9;ego Castersiano

Ułóż się na plecach oraz przenieś proste ręce za skroń. Ręce wsuń pod jakiś ciężki mebel, na przykład kanapę. Unieś nogi do pionu oraz nieco ugnij kolana. Napinaj mięśnie proste i skośne brzucha, dociśnij plecy do podłoża i robiąc wydech, unieś biodra o parę centymetrów. Razem z wydechem opuść biodra. Wykonaj przynajmniej 18 powtórek. Przerwij trening, gdy będziesz gwałtownie podrywać biodra w górę.
Unoszenie bioder na płaski brzuch

Trening 3

Ułóż się na prawym boku. Podeprzyj się na prawym łokciu, lewą dłoń opieraj na biodrze. Napinaj mięśnie oraz robiąc wydech, unieś biodra tak, by ciało utworzyło linię prostą. Wytrzymaj w owej pozycji parę sekund oraz stopniowo je opuść. Powtarzaj nawet 15 razy. Wykonaj 3 serie na prawym, a następnie na lewym boku. Przerwij trening, gdy odczujesz, iż nie możesz zachować bioder na stałej wysokości.

Ćwiczenie 4 - kołyska na płaski brzuch w 7 dni

Osiądź na podłożu oraz ugnij nogi. Unieś stopy i staraj zachować balans, balansując na kości ogonowej. Napinaj mięśnie proste i skośne brzucha oraz wysuń nogi, także odchylając korpus w tył. Wróć do pozycji startowej, ale nie opuszczaj stóp na podłogę. Powtarzaj nawet 8 razy.

Jak trenować, by brzuch był płaski w tydzień?

Taki program jest zależny od twojej sprawności fizycznej. Im lepsza, tym długotrwalej będziesz w stanie trenować.

- Każde z opisanych treningów powtarzaj tyle razy, ile zdołasz (mimo wszystko nie mniej niż podano przy poszczególnych treningach). Następnie wykonaj dodatkowo 2 serie z taką samą liczbą powtórek. Pomiędzy seriami odpocznij 30 sekund.
- Regularny trening brzucha zrób 3 razy tygodniowo (przykładowo w poniedziałki, środy oraz piątki). Taki sport rzeczywiście wywoła same korzyści!
- Oprócz tego codziennie poprzez 30 minut wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe: spacer, jogging, jazdę na rowerze itp.
- By zmaksymalizować rezultaty brzuszków, wypróbuj dietę opartą na jarzynach, chudym mięsie, nabiale oraz artykułach z pełnego ziarna.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 301 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Treningi