Jak zgubić brzuch w miesiąc?

Jak zgubić brzuch w miesiąc?

Redakcja

2016-09-02

brak komentarzy

Masz już dość, że niemalże w każdym ubraniu wystaje ci brzuch? Mamy dla ciebie propozycję: wstrzymaj się z shoppingiem przez 30 dni. Zauważysz, że uda ci się zgubić brzuch - oraz to na dobre!

Jak zgubić brzuch w miesiąc?

Ustal swój cel a także powtarzaj w formie dokonanej! Przez 4 tygodnie osiągniesz płaski brzuch. I koniec. Jeżeli posiadasz małą otyłość lub zwyczajnie oponkę tkanki tłuszczowej wokół talii, z pewnością ci się to uda! Błyskawicznie zauważysz, że pod jego warstwą schowane są mięśnie. Ale choćby gdy twój problem okazuje się trochę większy, ćwicząc z nami, uatrakcyjnisz własną figurę.

Nie zapominaj, że powyższą dietę możesz spokojnie wydłużyć do miesiąca. Dość dobrym rozwiązaniem okazuje się także wydłużenie każdego dziennego menu do 2 dni. W ten sposób nie będziesz musiała każdego dnia gotować, a a także składniki, które kupisz, nie trafią do śmieci! To nie jedynie naturalne, ale i ekonomiczne metody.

Plan w walce o płaski brzuch na 4 tygodnie

Przekonaj się do systematycznych treningów. Ćwiczenia są błyskawiczne. Z pewnością odszukasz kwadrans na dzień na treningi, które skupią się na spalaniu warstwy tłuszczu oraz budowaniu mięśni dokładnie w obrębie talii.

Trenuj 4 razy w przeciągu tygodnia (w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele). Każde ćwiczenie aktywuje tkankę mięśniową niższej oraz wyższej partii brzucha, zatem ich wpływ jest z pewnością błyskawiczne. Program zajmie ci najbardziej kwadrans, więc wykonuj go choćby 2 razy na dzień – po wstaniu z łóżka oraz po zmroku.

W inne dni postaw na ćwiczenia aerobowe, które redukują tkankę tłuszczową. Najprostsze z nich to szybki spacer. Trenuj nawet 30-40 minut.
Ćwiczenia połącz z dietą opartą zwłaszcza na jarzynach a także owocach. Nie zapominaj o piciu 2 l wody na dzień – najrozsądniej wody bez gazu.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 283 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyOdchudzanieTreningi