Czy dzięki zumbie można schudnąć?

Czy dzięki zumbie można schudnąć?

Redakcja

2016-08-12

brak komentarzy

Czy dzięki zumbie można schudnąć? Oczywiście, że tak! Ale czy wiesz, ile tak naprawdę spalasz kcal podczas pojedynczych zajęć zumby? 

Z wielokrotnie przeprowadzanych testów wynika, że w trakcie godzinnej zumby spalisz aż 800 kcal! Czyż to nie okazuje się piękny rezultat? Dla porównania godzina biegu to "jedyne" ok. 450 kcal. Wielu myśli się, czy dzięki zumbie można zmniejszyć wagę. Odpowiedź okazuje się prosta - TAK!

Modelowanie ciała

W przeciwieństwie do treningów na sali treningowej, w trakcie zajęć zumby w podobny sposób angażujesz wszelkie partie mięśni. Co w rzeczywistości to oznacza? Otóż to, że twoja sylwetka w całości staje się jędrniejsze a także gubi nadmiar warstwy tłuszczu.

Różnorodność zumby

Nie bez powodu panie nie lubią ćwiczyć na sali treningowej. Jogging pomiędzy maszynami a także regularny trening cardio mogą efektywnie zniechęcić choćby te najbardziej wytrzymałe panie. W kwestii zumby okazuje się inaczej. Za pomocą różnorodnych układow a także rytmicznej muzyce następnego ćwiczenia nie można się doczekać!

Dzięki zumbie schudniesz

Systematyczne ćwiczenia zumby powodują, że w przeciągu paru tygodni rezultaty naszych treningów robią się zdecydowanie bardziej uwydatnione. A powiedzmy sobie szczerze - nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak prawdopodobieństwo zobaczenia jej rezultatów!

Idealny środek na pozbycie się stresu

Ćwiczenia pomagają w pozbyciu się wszystkich stresów dnia dziennego, oraz powodują, że czujesz się zrelaksowana a także opanowana. Czemu? Ponieważ przeforsowanie psychiczne niezmiennie powinno pójść w parze ze zmęczeniem fizycznym. Jeżeli równowaga zostaje utrzymana, czujesz się odprężona.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 268 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieTreningi