Warzywa i owoce oczyszczające organizm

Warzywa i owoce oczyszczające organizm

Redakcja

2016-09-22

1 komentarz

Wyselekcjonowaliśmy dla ciebie niedrogie, ale równocześnie najlepsze składniki detoksykacyjne. Wykorzystaj je i schudnij nawet 3 kg!

Komu niezbędne jest oczyszczanie? Każdemu, kto czuje się nieustannie wycieńczony, posiada ziemisty kolor skóry, kłopoty z obstrukcjami lub wzdęciami, choruje na chroniczne migreny. Inaczej mówiąc – praktycznie wszystkich ludzi żyjących w wielkich metropoliach oraz konsumujących wiele przetworzonej żywności.

8 najskuteczniejszych owoców oraz jarzyn detoksykacyjnych ciało

  1. Białe i czerwone winogrona To zasobne bogactwo kwasu elagowego, który unieszkodliwia związki rakotwórcze. Posiadają także krzem, który jest odpowiedzialny za pozytywny wygląd skóry, włosów oraz płytki paznokci.
  2. Gruszki Posiadają składniki zasadotwórcze, między innymi żelazo, potas, wapń oraz magnez. Wpływają na niwelowanie resztek elementów przemiany metabolicznej.
  3. Cytryny Występujące w niej przeciwutleniacze czyszczą ciało. Filiżanka wody mineralnej z plasterkiem cytryny na pusty żołądek przyspiesza metabolizm.
  4. Jabłka Są zasobne w silne przeciwutleniacze, między innymi wit. C i kwercetynę, które niszczą wolne rodniki oraz pomagają redukować zakres cholesterolu.
  5. Buraki Najdogodniej czyszczą wątrobę z toksyn oraz potęgują niwelowanie kwasu moczowego z ciała. Są skarbnicą foliowego kwasu, manganu żelaza.
  6. Soczyste pomidory Z wyjątkiem likopenu (silny przeciwutleniacz) posiadają w swoim składzie potas, który przeciwdziała zatrzymywaniu wody wewnątrz organizmu. Wpływają na produkcje soków trawiennych.
  7. Pietruszka Funkcjonuje diuretycznie, dzięki czemu przyśpiesza niwelowanie niezdrowych składniku z żołądka. Natka jest na dokładkę kopalnią żelaza.
  8. Ogórki Składają się w większości z wody, która okazuje się bazą detoksu (rozrzedza mocz oraz przyspiesza jego usunięcie).
Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 322 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

agmesdyga1

2016-10-30 10:45:02


byłam na diecie jabłkowej i schudłam 5 kg w 10 dni. ale potem ciężko to odchorowałam...

DietyZdrowieOdchudzanieZdrowe odżywianie