Rodzaje głodówek leczniczych

Rodzaje głodówek leczniczych

Redakcja

2016-08-11

brak komentarzy

Choroba to moment na przerwę, jakiego domaga się przeciążony tempem życia, stresem a także nieodpowiednim żywieniem nasz układ odpornościowy. Musimy zwolnić a także umożliwić mu samemu się zregenerować. Dobrym rozwiązaniem okażą się głodówki lecznicze.

Dlaczego głodówki lecznicze?

Zdecydowana większość leków likwiduje wyłącznie objawy schorzenia, a nie jej źródło. To, co bardzo często nam dolega: kaszel, katar, flegma, ropa, alergia, reumatyzm, niedomagania różnorodnych narządów to próba wyrzucenia zmagazynowanych odpadów a także toksyn.

Głodówki lecznicze - rodzaje

Głodówka wodna- pijemy tylko wodę. Jaką? Najlepiej wybrać wodę mineralną niegazowaną. Może być dodatkowo przefiltrowana.

Głodówka sucha - Suchy post przeprowadza każdy z nas w trakcie snu, a zatem nie okazuje się to nic nieznanego dla naszego organizmu. Odwodnienie prowokuje rywalizację między zdrowymi komórkami, toksynami. Żaden stan zapalny nie przetrwa bez wody mineralnej. Wilgotne środowisko okazuje się świetnym miejscem dla rozmnażania się  chorobotwórczych drobnoustrojów czy wirusów. Brak wody mineralnej wypala je, a ich pozostałości pozostają wydalone z żołądka. Oczywiście głodówka wodna też nam pomoże, ale zdecydowanie dłużej.

Głodówka na wodzie kokosowej- ostatnia propozycja to restrykcyjny post na wodzie kokosowej. Nie tej z kartonu czy puszki. Ta woda zawiera dużo chemii i jest niezdrowa. Musi być to woda ze świeżego owocu kokosa. Co ciekawe, jej skład okazuje się prawie identyczny, jak osocze ludzkiej krwi. Ta woda świetnie nawadnia, doprowadza wit. C i B, białka, wapnia, żelaza, magnezu, potasu, cynku, a zatem dostarcza na raz jeszcze więcej minerałów niż zwykła woda.

Jeśli chcemy zafundować naszemu organizmowi pełne oczyszczenie z toksyn, warto podjąć się głodówki leczniczej. Należy jednak pamiętać, że nie powinna ona trwać nieustannie. Warto przeznaczyć na nią jeden dzień co kilka tygodni aby przyniosła oczekiwane efekty.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 258 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyZdrowieOdchudzanie