Program dietetyczny (darmowy) - pomocny w odchudzaniu

Program dietetyczny (darmowy) - pomocny w odchudzaniu

Redakcja

2016-11-03

brak komentarzy

Branża dietetyczna obecnie przeżywa swój prawdziwy rozkwit. Nic dziwnego, że coraz częściej zamiast korzystać z profesjonalnej pomocy dietetyka, chętniej korzystamy z komputerowych aplikacji. Poznaj, jaki jest najlepszy program dietetyczny darmowy, który pomoże utrzymać postanowienia diety i w końcu zgubić nadprogramowe kilogramy. 

Jeszcze kilka lat temu wydawać by się mogło, że branże dietetyczna opracowała już wszystko, co było możliwe. Nie tak dawno skuteczność jadłospisu upatrywano w diecie radykalnie ograniczającej ilość spożywania danej grupy produktów lub wykreślenia określonych składników w ogóle. Obecnie wiemy, że skuteczny jadłospis powinien być jak najmniej inwazyjny i radykalny, ponieważ każda grupa składników odżywczych jest równie potrzebna do zdrowego funkcjonowania. Poza tym zmieniły się również narzędzia, które ułatwiają generowanie i układanie jadłospisu. 

Program dietetyczny darmowy, z którego możesz korzystać to niewątpliwe udogodnienie. Nie tylko ułatwia proces odchudzania, ale i precyzyjnie kontroluje ilość spożywanych kalorii oraz jakość posiłku. 

Twój Dietetyk

Prosty w obsłudze i bezpłatny program, który pomaga kontrolować ilość spożywanych kalorii, tłuszczy, białek i węglowodanów w spożywanych porcjach. Dzięki lepszej kontroli, mamy szansę na osiągnięcie lepszych efektów odchudzania i budowaniu masy mięśniowej. 

Pomimo faktu, że sam program nie jest wysoce rozbudowany, to z pewnością wystarczy, aby raz na zawsze zrezygnować z papierowych odpowiedników. Takie rozwiązanie z pewnością przyda się osobom nieobeznanym z komputerem czy tabletem. Wystarczy wybrać odpowiednią pozycję żywieniową i określić jej gramaturę. Najnowsza wersja posiada 850 pozycji. 

Elektroniczna Kucharka 

Ten zestaw do kontroli diety w domu składa się z programu komputerowego i sterowanej komputerowo przez port USB elektronicznej wagi kuchennej. ELKa oblicza wartość odżywczą przygotowywanej wspólnie z nią według Twoich receptur potrawy, automatycznie odczytując ciężar użytych składników. 

Zestaw ELKa do kontroli diety do pierwsze połączenie oprogramowania i współpracującej z komputerem wagi USB do wyznaczania wartości odżywczych w trakcie przyrządzania posiłku. To niewątpliwie olbrzymi krok w kierunku kontroli wagi w swoim domu. Używając zestawu wygodnie, szybko i łatwo wyznaczysz wartości odżywcze szykowanych posiłków, jak i pojedynczych porcji.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 238 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyOdchudzanieZdrowe odżywianie