Odchudzanie metodą medycyny chińskiej - na czym polega?

Odchudzanie metodą medycyny chińskiej - na czym polega?

Redakcja

2016-09-22

brak komentarzy

Czy da się zrzucić wagę 5 nadprogramowych kilogramów w 10 dni? Bez diety, treningów, stresu! Wydaje się to nieprawdopodobne? A jednak! Osoby, które korzystały z zrzucania wagi metoda chińskiej medycyny przekonują, że przy użyciu seansów oddechowych oraz zabiegów akupunktury da się doskonale wyeliminować otyłość.

Jak działa tajemnicza metoda odchudzania?

Krótko wyjaśniając na likwidowaniu własnych zapasów tkanki tłuszczowej.To jasne. Modyfikujemy rytm oddechu. Istotne są pozycja ciała a także ucisk na określone miejsca na głowie. Następnie uczymy się oddychać. Przypomina to rytm oddechu zwierząt, na przykład niedźwiedzia w czasie snu zimowego czy wielbłąda na pustyni. To starożytna metoda na zniwelowanie apetytu wykorzystywana dawno temu przez Chińczyków oraz Tybetańczyków. Każdy może się tego pouczyć, a następnie ćwiczyć w mieszkaniu. Walka z kilogramami oddechem skutkuje wyłącznie wobec ludzi z nadwagą ze względu nadmiernego apetytu. Jeżeli ktoś tyje z przyczyn hormonalnych, rezultaty nie staną się nazbyt znaczne. - To nie jest żadna magia ani wróżenie z fusów - śmieje się specjalista. Waga zmniejsza się nie dlatego, że łapiemy powietrze wolniej niż przeważnie, ale w związku z tym, że zdecydowanie mniej spożywamy, bo znika nam głód. W przypadkach długotrwałej kuracji redukuje się choćby brzuch - dodaje.

Akupunktura wzmaga efektywność stawienia czoła zbędnym kilogramom

Terapia musi okazać się dostosowana do stylu życia, wieku, płci a także porcji otyłości. - Inna dla emerytki oraz bizneswoman - mówi specjalIsta. W sytuacjach trudnych specjalista stosuje na dokładkę kuracje akupunktury, akupresury a także relaksującą terapię wodną. - To potęguje skuteczność zabiegu ochudzania. Niewykluczone są dodatkowo indywidualne seanse dla otyłych dzieci. A TAKŻE to chyba jedyna metoda, która nie wymaga wysiłku. Musimy być mimo wszystko cierpliwym oraz wytrwałym w stosowaniu treningów oddechowych.

Spróbuj sama

  • Usiądź na krześle w pozycji prostej. Nogi trzymaj w rozkroku, kolana ugnij pod kątem prostym.
  • Skroń opieraj na rękach, ręce złącz w ślimaka (jedną dłoń połącz w pięść, a drugą ją obejmij), łokcie opieraj na kolanach. W owej pozycji spokojnie czerp powietrze przeponą 24 razy.
  • Po tych 24 razach głębokiego dotlenienia organizmu usiądź komfortowo, zamknij oczy. Rękami przecieraj stopniowo skroń, strząsając z niej zdenerwowanie.
  • Powróć do położenia prostej a także do zwyczajnego oddychania, następnie wykonuj aktywności odprężające: usiądź prosto na krześle oraz wyciągaj bezpośrednio przed siebie ręce, poruszaj nimi na zmianę do przodu.
Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Form Explode w promocji:
Form Explode
297 zł 137 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 195 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyOdchudzanie