Jakie są dobre tabletki na odchudzanie?

Jakie są dobre tabletki na odchudzanie?

Redakcja

2016-11-04

brak komentarzy

Wszyscy pragniemy być szczupli, zgrabni i bez grama tłuszczu. Tym bardziej, że zewsząd oglądamy doskonałe ciała modelek w kolorowych czasopismach. Często wobec tego sięgamy po suplementy, ale nie zawsze wiemy, które będą najlepsze. No bo jakie są te najlepsze tabletki na odchudzanie?

Jaki jest sekret ich doskonałej figury?

Mordercze treningi, rygorystyczna dieta, a może suplementy odchudzające? Fora internetowe huczą od domysłów nad skutecznością spalaczy tłuszczu w kapsułkach. Warto się zastanowić, czy dieta i sport to absolutna konieczność na drodze do wymarzonej figury. Może wystarczą tylko cudowne suplementy?

Nigdy nie byłam miłośniczką sportu. Owszem, chodziłam na w-f, ale nie czułam się tam dobrze. Nie byłam specjalnie uzdolniona sportowo, dlatego karnetu na siłownie po prostu nie chciałam kupować. Żeby się jeszcze na mnie patrzyli i wyśmiewali... nie dziękuje! Zdecydowałam się na suplementy i dzięki nim zrzuciłam 5 kg! Bez trudu i wyrzeczeń!

Agnieszka, Kraków

Jasne... skuteczne suplementy... chciałabym to zobaczyć! Jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby ktoś dzięki nim schudnął. Tylko sport i dieta!

Magdalena, Warszawa

Jakie są dobre tabletki na odchudzanie? Moja koleżanka z pracy bierze, ale nie chce powiedzieć co... podobno po nich można szybko schudnąć. Przydałyby się, bo nie mam czasu na ćwiczenia!

Karina, Rzeszów

Opinie ekspertów

Suplementy diety to substancje, które zawierają cenne mikroelementy. Ich podstawowym zadaniem jest uzupełnienie niedoborów w organizmie. Nie wpływają bezpośrednio na redukcję tkanki tłuszczowej – jedynie przyspieszają utratę kilogramów przy treningu i regularnej diecie. Dlatego nie można oczekiwać, że będą one panaceum na nadwagę. Działanie suplementów opiera się w głównej mierze o redukcję wody z organizmu. Co to oznacza w praktyce? Cudownie spadające kilogramy, które możemy podziwiać dzięki niższemu wskaźnikowi na wadze łazienkowej, lecz tylko tam. Po okresie radykalnego spadku wagi, kilogramy wracają z nawiązką za sprawą efektu jo-jo. Czy zatem można wierzyć w cudowną moc leków na odchudzanie? Niekoniecznie, lecz warto je wprowadzić do swojego planu odchudzania, gdy jednocześnie podejmujemy regularny trening i zbilansowaną dietę.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 188 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietySuplementy