Jaka sylwetka podoba się facetom?

Jaka sylwetka podoba się facetom?

Redakcja

2016-11-20

brak komentarzy

Niekiedy trzeba odnieść wrażenie, iż absolutnie wszystko, co robią panie, posiada wyłącznie pojedynczy cel – usatysfakcjonować panów. Odchudzamy się, ponieważ faceci kochają zgrabne kobiety. Trenujemy, ponieważ najbardziej pożądana jest figura fit. Farbujemy włosy, malujemy się oraz stroimy także dla nich. Działa to dodatkowo w drugą stronę – mężczyźni pracują nad swoimi sylwetkami, zapuszczają brody, inwestują w nową odzież, by podobać się nam. Wzajemnie się nakręcamy i nie byłoby w tym nic niedobrego, gdyby nie... nieporozumienie. Jaka sylwetka podoba się facetom, a jaka paniom?

Okazuje się, iż nasze oczekiwania kątem panów zdecydowanie odbiegają od tego, co oni myślą, iż... nam się podoba. I vice versa. Dochodzi zatem do zdarzeń, iż podążamy za ideałem, który tak naprawdę w ogóle nie zaimponuje płci przeciwnej. Świetnym dowodem na prawdziwość owej tezy są analizy wykonane przez redakcje pism „Men`s Health” oraz „Women`s Helath”.

W ankiecie skomponowanej dla czytelników obojga płci zadano pytanie o najseksowniejsze ciało w show - biznesie. Kobiety wskazały, do której znanej kobiety chciałyby się zbliżyć, oraz który gwiazdor w szczególności im się podoba. Analogicznie zrobili mężczyźni. Rezultaty całkowicie się ze sobą nie pokrywają!

Męska figura zdaniem panów

Faceci prawie jednogłośnie uznali, iż marzy im się figura znanego aktora Hugha Jackamana. Wyraźny kaloryfer, nabrzmiałe bicepsy czy też uwydatnione żyły. Ich zdaniem to ideał męskości, który przypadnie do gustu każdej z nas. Nieco się pomylili.

Męska figura zdaniem pań

Dziewczyny postawiły na kogoś całkowicie innego. Według nas najseksowniejszym ciałem może się poszczycić Ryan Gosling. To tradycyjna sportowa figura z wyraźnymi mięśniami, ale daleko jej do ciała strongmena. Wolimy zatem delikatniejszych panów. Z analiz wynika, iż najseksowniejsze partie męskiego ciała to kolejno: klatka piersiowa, twarz oraz pupa.

Ideał damskiej figury - zdanie kobiet 

Ideał damskiej urody to naszym zdaniem Cameron Diaz. Imponuje nam jej szczupłe, wprost wychudzone oraz kościste ciało. To tradycyjna chłopięca figura bez zaakcentowanych kształtów, szczególnie bliska takiej, która przeważa w świecie modelingu. Okazuje się mimo wszystko, iż mężczyźni pragną czegoś innego.

Ideał damskiej figury - zdanie panów 

Ankietowani faceci w ogóle nie są zainteresowani pozbawioną kształtów Diaz. Ich ideałem okazuje się inna aktorka (oraz modelka), Kate Upton. To figura zdecydowanie pełniejsza, z zauważalnie zarysowanymi piersiami oraz pupą. Mała ilość warstwy tłuszczu na nogach oraz rękach także przypadła im do gustu.

Wychodzi zatem na to, iż choćby w tak prozaicznej kwestii nie potrafimy się dogadać.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 229 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie