Jak zrzucić wagę w tydzień?

Jak zrzucić wagę w tydzień?

Redakcja

2016-08-17

brak komentarzy

Jeżeli pragniesz utracić kilka nadprogramowych kilogramów, trzeba jeść zdecydowanie mniej kalorycznie a liczba dostarczanych ciału kcal zależy między innymi od sposobu przyrządzania pokarmów. Poznaj parę sztuczek, które umożliwią walkę z dodatkowymi kilogramami i pozwolą zrzucić wagę w tydzień!

Pieczenie w rękawie- sposób na redukcję kalorii

Mięso a także ryby piecz w rękawieTą techniką możesz upiec (bez tłuszczu!) pyszną rybę, mięso, oraz paprykę czy nadziewane pomidory. Specjalną przezroczystą folię do pieczenia kupisz w sklepie. Powinna być w formie rękawa. Wkłada się do niego przykładowo filety z łososia skropione sokiem z cytryny a także posypane rozmarynem lub pierś drobiowe obłożoną plastrami pomidora. Potem końce rękawa musimy spiąć a także całość ułożyć do nagrzanego piekarnika. Po ok. 15 minutach łosoś okazuje się gotowy. Kurczak wymaga 20 minut-pół godziny.

Szybkie chudnięcie bez ruchu: gotuj al dente

Jarzyny najrozsądniej spożywać niegotowane, ale nie wszystkie można. Jeżeli przyrządzasz je na ciepło, niech staną się al dente, a więc półtwarde. Gotuj na parze lub w jak najmniejszej ilości wody a także niewiele rozdrobnione. Wtedy ciało lepiej używa ich włókna, a jarzyny nie tracą istotnych witamin.

Szybkie chudnięcie przez sen

To nie żart. Każdy kg tkanki mięśniowej redukuje ok. 150-200 kcal na dzień, choćby wtedy gdy odpoczywasz. A pozytywny, długi sen okazuje się bardzo istotny na rzecz ludzi walczących z otyłością, bo w spoczynku ciało czerpie siłę prawie wyłącznie z warstwy tłuszczu. Lecz by rezultaty zrzucania wagi były uwydatnione, przez cały dzień musimy się nieco wymęczyć, a więc ćwiczyć oraz wzmacniać tkankę mięśniową, bo to one okazują się największym odbiorcą owej energii.

Zrzucić wagę w tydzień nie jest łatwo, zwłaszcza wtedy kiedy liczymy na duży spadek. Odchudzanie to długotrwały proces, jednak zmieniając już dziś nawyki żywieniowe i sposób ich przygotowania, możemy przyczynić się do szybkiegoi zarazem zdrowego chudnęcia.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 190 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyOdchudzanie