Jak się pozbyć brzucha po ciąży?

Jak się pozbyć brzucha po ciąży?

Redakcja

2016-08-05

brak komentarzy

W trakcie ciąży brzuch powiększa się do sporych rozmiarów. Nabiera rzeźby, po to by sprostać oczekiwaniom rozwijającego się dziecka. To, co w okresie ciąży cieszy a także staje się przedmiotem zachwytu, po urodzeniu dziecka w kilku chwilach zmienia się w kłopot, z którym musimy powalczyć.

Nie ma co złudnie zawierzać, że poród spowoduje, że brzuch zniknie. Owszem będzie niewielki, a po czasie połogowym jeszcze bardzo straci na porcji, a jeżeli zdecydujemy się na karmienie piersią, partia pracy zostanie wykonana za Nas… To mimo wszystko nie spowoduje, że zamiast wiszącego „worka” w pasie pojawi się „kaloryfer”.

Frustrujące? Chyba nie tak zbyt, biorąc pod uwagę, że znaczna część produktów kierowanych do młodych mam zaczyna się stwierdzeniem rodzaju: „nie siedź w fotelu, wyłącznie się rusz!”. Osoby redagujące takie teksty, rzadko okazują się młodymi mami. Nie wiedzą, że po urodzeniu dziecka oraz przy małym dziecko trudno odnaleźć moment a także moc, bo opieka nad dzieckiem okazuje się nazbyt absorbująca, a dobre samopoczucie zmienia się jak w kalejdoskopie – w kilku chwilach dając dużo siły, by za chwilę powalić z nóg.

Jak szybko się pozbyć brzucha po ciąży? Rady każące się ruszać okazują się wyłącznie w pewnym sensie pomocne, bo młode mamy dokładnie okazują się non stop w ruchu, zatem bieg czy przechadzki mają już z głowy, bo robią to każdego dnia. Mimo to nie ukształtują one talii, tak jak by się tego chciało. Tutaj musimy specjalistycznego poświęcenia. Rezultaty z pewnością staną się zadziwiające, jeżeli dostosujesz się do paru istotnych wytycznych.

Uwaga!

Nie próbuj wyeliminować brzuszka w okresie połogu, odczekaj 6 tygodni, by ciało zregenerowało się po urodzeniu dziecka!

Aktywność to podstawa

Jak się pozbyć brzucha po ciąży? Aby uwolnić się od niechcianego brzuszka, trzeba trenować te partie tkanki mięśniowej, które są w jego obrębie. Tradycyjne  robione pomiędzy karmieniem a drzemką malucha z pewnością nie zaszkodzą. Dobrym rozwiązaniem okazuje się włączenie muzyki przez cały dzień a także w wolnej chwili zatańczenie tańca brzucha chociażby z maluszkiem, co da dużo radości Wam obojgu, a do tego Twoje mięśnie proste i skośne brzucha popracują. To tak w ramach relaksu. Jeżeli zależy Ci na rzeczywiście dobrych efektach, dość dobrymi zajęciami, które okazują się na nieszczęście bardzo ciężkie a także obligują do wytrwałości okazuje się program treningów znany pod nazwą 6 Weidera.

Wypróbuj hula-hop

To nie dla Ciebie? Spróbuj! Dziecięce hula – hop popzwoli Ci popracować nad brzuszkiem.  Hula hop pomoże wymodelować szczupłą talię i ujędrni a także wyszczupli uda.

Jeżeli masz moment a także gotówkę, możesz wybrać się do klubu fitness, tam trener dobierze na rzecz Ciebie właściwe treningi, dzięki którym w błyskawicznym tempie pozbędziesz się niepożądanej oponki.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyCiążaOdchudzanie