Jak schudnąć z brzucha – 5 sposobów na piękną sylwetkę!

Jak schudnąć z brzucha – 5 sposobów na piękną sylwetkę!

Redakcja

2016-07-19

1 komentarz

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami – nic dziwnego, że pragniesz wyglądać na plaży jak najlepiej! Wydaje ci się, że nie dasz rady? Oto 5 prostych i szybkich sposobów na to, jak szybko schudnąć z brzucha, by zachwycać piękną sylwetką bez wyrzeczeń!

1. Pij wodę z cytryną

Przede wszystkim pij dużo wody – najlepiej z cytryną. Cytryna pobudza trawienie i działa oczyszczająco. Ważne jest jednak nie tylko to, co pijesz, ale i kiedy. Szklankę tak przygotowanego napoju należy wypijać bezpośrednio przed posiłkiem. Dzięki temu nie zasiądziesz do stołu wygłodniała i w rezultacie mniej zjesz.

2. Wzbogać menu o błonnik

Chcesz szybko schudnąć z brzucha? Jedź błonnik! Pewnie słyszałaś już o nim wystarczająco dużo, by wiedzieć, że to jeden z najlepszych sposobów na polepszenie trawienia. Dlatego do swojej diety wprowadź artykuły bogate w błonnik – produkty zbożowe typu otręby, owoce takie jak maliny czy porzeczki oraz warzywa, np. groszek zielony.

3. Strzeż się zbyt późnych posiłków

Przede wszystkim daj swojemu organizmowi strawić wieczorny posiłek zanim położysz się spać. Tajemnicą nie jest fakt, że w stanie spoczynku nasze ciało spala o wiele mniej kalorii. Przez to zbyt duża ilość spożytych produktów niechybnie odkłada się w okolicach talii czy ud. Na prawidłowe trawienie potrzebujemy około 4 godzin – pamiętaj o tym szczególnie pod koniec dnia.

4. Nie omijaj śniadań

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia – stymuluje nasz metabolizm, dostarcza energii, pomaga w stawianiu czoła obowiązkom i pomaga schudnąć z brzucha. Dlatego jednym z największych błędów przy odchudzaniu jest eliminowanie go z naszego jadłospisu. Śniadanie powinno być sycące i treściwe. Dieta, która ma na celu „zamrożenie” naszej przemiany materii z pewnością zaowocuje nie piękną sylwetką, a efektem jojo.

5. Pamiętaj o treningach

Piękny brzuch to efekt nie tylko zbilansowanej i racjonalnej diety, ale również aktywności ruchowej. Specjalnie przygotowane ćwiczenia na brzuch oraz inne zwiększające wydolność organizmu treningi pomogą ci nie tylko w zgubieniu niechcianych boczków, ale i poprawie wydolności całego organizmu.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 207 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

kosmalaiwona

2016-07-20 09:42:32


czy 6 weidera dziala?

Diety