Ile można schudnąć w 2 tygodnie?

Ile można schudnąć w 2 tygodnie?

Redakcja

2016-11-13

brak komentarzy

Pozbycie się nieestetycznych nadprogramowych kilogramów nie w każdym przypadku okazuje się proste. Jest dużo diet, które obiecują cudowne rezultaty, mimo wszystko znaczna część z nich okazuje się niezdrowa i wyniszczająca dla naszego ciała. Odchudzanie się w odpowiedni i rozsądny sposób pomoże ci wyeliminować problem przytycia w późniejszym okresie, mimo wszystko powinnaś być gotowa na zmianę również swojego menu oraz stylu życia. Należy na wstępie wykreślić z diety określone składniki i zacząć się więcej ruszać. Nie zapominaj mimo wszystko, by się nie głodzić i nie starać zrzucić nazbyt wiele w niewielkim okresie czasu, bo wywoła to efekt jojo. Należy także przyswoić, iż im więcej masz nadwagi, tym prędzej zrzucisz wagę. Jeżeli mimo wszystko jesteś osobą szczupłą to utrata nadprogramowych kilogramów zabierze ci więcej czasu. Im stajemy się szczuplejsi - tym wolniej tracimy na wadze. Doskonałym środkiem na spalenie tkanki tłuszczowej jest dieta i systematyczne treningi. Wiadomo każda z nas chciałaby nieco magii przy zrzucaniu nadwagi ale lepiej o niej zapomnieć. Suplementy na spalenie tkanki tłuszczowej są w praktycznie wszystkich sytuacji negatywne i nie powodują gwarantowanych efektów. Więc nie zastanawiaj się, ile można schudnąć w 2 tygodnie, tylko zacznij działać!

Woda

Przed każdym kolejnym daniem wypijaj 1 do 2 szklanek wody mineralnej. Wypijanie płynu przed jedzeniem pozwala zmniejszyć wagę ze względu na to że woda napełnia brzuch i prędzej syci.

Zjadaj zdecydowanie mniej kalorii niż spalasz

By błyskawicznie zredukować wagę powinnaś konsumować zdecydowanie mniej kalorii niż obecnie spalasz. Kilogram tłuszczu to 7000 kcal, więc, by zrzucić kilogram w 2 tygodnie, powinnaś konsumować na dzień o 500 kcal mniej niż spalasz. Nie zapominaj mimo wszystko, iż spalasz zbędne kalorie czas - nie jedynie trenując. Spalasz je dodatkowo w czasie pracy zawodowej na laptopie, oglądania tv, spania czy jedzenia.

Spożywaj więcej błonnika

Spożywanie ogromnej ilości włókien pokarmowych pomoże ci w zrzucaniu nadwagi. Spożywaj wypieki pełnoziarniste, surowe albo nieco podgotowane jarzyny, świeże owoce, makaron z pełnego przemiału, fasolę itp. Jeżeli będziesz od razu spożyć znaczne ilości włókien pokarmowych, możesz mieć skurcze brzucha, niestrawności i gazy, więc prawidłowo jest go dołączać do diety sukcesywnie. Przy jedzeniu włókna pokarmowego dodatkowo zalecane jest wypijanie ogromnej ilości wody mineralnej.

Skończ spożywać składniki z ogromną ilością cukru

Jedynie samo pozbycie się węglowodanów z diety pomoże ci wyeliminować parę nadprogramowych kilogramów. Oznacza to, iż koniec ze słodzeniem małej czarnej i herbaty oraz koniec z czekoladami, lodami i czekoladkami.

Zredukuj zawartość spożywanych węglowodanów

Węglowodany przemieniają się w cukier w naszym ciele (jak także powiększają zakres insuliny). Zredukowanie ilości węglowodanów szczególnie więc wspiera w utracie wagi. W obecnych czasach jest dużo alternatywnych diet bez węglowodanów, które są również smakowite i pożywne.

Zwracaj uwagę na porcje posiłków

Zacznij jeść na niedużych talerzykach. Wizualnie dawka będzie prezentowała się samo - talerz pełny jedzenia. Ale obecnie to będzie niewielki talerz zatem zdecydowanie mniej kalorii. Nie przejmuj się, iż się nie najesz! Najesz się na pewno, mimo wszystko nie zapominaj, by przed daniem napić się przynajmniej szklanki wody oraz, by spożyć powoli.

Trenuj

Wiele z nas sądzi, iż posiada tak napięty plan dnia, iż nie posiada całkowicie czasu na jakiekolwiek aktywności. Co za pretekst! Czasu nie potrzeba aż tak dużo, należy jedynie chcieć! Zamiast korzystać z windy wejdź po schodach albo zaparkuj pojazd 100 metrów dalej niż potrzeba. Zamiast pójść do kina pójdź na kręgle, squasha albo potańczyć. Każda taka "dawka" aktywności ci bardzo pomoże przy pozbyciu się paru kilogramów.

Nie zapominaj, iż wszelkie diety, które obiecują błyskawiczne i proste zrzucanie nadwagi nie pomagają. Zazwyczaj są one płatne i opierają się na tym, iż ludzie pragną wierzyć w cuda i ochoczo za nie zapłacą, byleby jedynie zmniejszyć wagę błyskawicznie, prosto i bez wyrzeczeń. O tym, ile można schudnąć w 2 tygodnie decydujesz Ty osobiście.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 190 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie