Ile kalorii spalamy w czasie stosunku?

Ile kalorii spalamy w czasie stosunku?

Redakcja

2016-11-25

brak komentarzy

Tak, jak w czasie któregokolwiek siłowego treningu czy aerobowego możesz upewnić się ile energii udało ci się zużyć, tak i w czasie igraszek w łóżku. W ten weekend zdecydowaliśmy się "poświecić" czy też umyślnie dla was skontrolować czy seks okazuje się tak samo korzystny na figurę jak ćwiczenia ćwiczenia fizyczne. Trener osobisty Tomek sZymanek wykazał się odwagą oraz wykonał pomiary.

W trakcie treningu na sali treningowej, zajęć fitness czy joggingu na otwartej przestrzeni głowisz się, ile kcal spalasz? Jeśli sugerujesz się danymi wyświetlanymi na bieżni, możesz wyrzucić je do śmieci. Każdy posiada odmienną wagę, wiek, tętno, kondycję fizyczną. Wszyscy pracujemy z odmienną intensywnością. Nie można generalnie uznać, iż w trakcie 50 min. joggingu spalisz tyle, a tyle kcal. Na bieżni, mimo że wpiszesz dane np. rozwój, wiek czy waga, w punkcie zaczęcia treningu, nie osiągniesz precyzyjnego wyniku, ze względu na to że za rzadko sprawdzasz tętno. Jakie jest wyjście z takiej sytuacji? Zaopatrz się w pulsometr.

Seks jak jak ćwiczenia fitness?

Tomek sZymanek, trener, który przeprowadza własne zajęcia w warszawskim klubie fitness, przynosi własnym klientom pulsometry oraz po każdym kolejnym treningu spisuje rezultaty.

- W ten sposób sprawdzam ich postępy w treningu oraz podnoszę stopniowo poprzeczkę - wyjaśnia.

Jedno postanowił wskurać ze swoją wybranką, a w sobotę/niedzielę zmierzyć tętno w trakcie innej formy aktywności. - Od niedawna zastanawiałem się, jak to prezentuje się w łóżku. Czy oraz jak wiele jesteśmy w stanie zgubić kcal - wszak niezmiennie jestem taki zmęczony po stosunku ze swoją kobietą. Pierwsze, o czym myślę, to lodówka, wobec tego z góry założyłem sobie, iż wskazania na pulsometrze będą zbliżone do tych po zajęciach fitness - mówi Michał. Musimy przyznać, iż rezultaty go zaskoczyły. Nas także.

Ile kcal spalamy w czasie stosunku płciowego?

- Program, który prowadzę, jest szczególnie intensywny. Dziewczyny redukują ok. 600 kcal albo nawet trochę więcej. Moja dziewczyna redukuje w przedziale 500 kcal. Prowadząc ćwiczenia w tempie dopasowanym do potrzeb kobiet, mam bardzo zbliżone rezultaty. Wskazania podaje niżej:

ON

czas: 50min HR max 146 - 77%,

HR średnia 120 - 63%

wydatek energetyczny - 512 kcal

ONA

czas: 50min HR max 177 - 92%,

HR średnia 144 - 75%

wydatek energetyczny 476 kcal

Przejdźmy obecnie do sypialni. Nasza miłosna ekstaza ciągnie się w zasadzie tyle, co ćwiczenia fitness - 50 min.. Tak wyszło, pomijając rozbieżności sekundowe, iż żadne z nas nie jest w stanie nadzorować odczytów czy też tego ile czasu się kochamy. Skończyliśmy, jedyne, na co miałem siłę, to zastopowanie pulsometrów.

ON

HR max 107 - 55%,

HR średnia 77 - 39%

wydatek energetyczny 81 kcal

ONA

HR max 145 - 74%,

HR średnia 91 - 47%

wydatek energetyczny 125 kcal

- Analizuję - wykluczone! Jak to?! Wszak ja nie mam siły, jestem zmęczony, co to za śmieszne wskazania? Namiętny oraz gorący pełen uniesień seks, bezustanne zmiany pozycji. - Jesteśmy wygimnastykowani i w formie, osoby zdecydowanie mniej aktywne redukują zapewne więcej, no ale czemu wyszło nam tak niewiele? Okazuje się, iż seks jest czymś więcej niż trening fitness oraz nie można sprowadzić na ziemię zwyczajnym pulsometrem. - Myślę, iż to fajnie, niech tak pozostanie. Wniosek jaki nasuwa mi się do głowy: na początek na ćwiczenia fizyczne, a następnie do sypialni - seks pełen uniesień oraz gorących wrażeń gwarantowany (wyższe endorfiny, testosteron oraz hormon wzrostu, libido) - mówi trener. A nam na myśl nasuwa się dodatkowo 1 podsumowanie: seks to coś więcej niż sport i nie traktujmy go tylko jak następną formę aktywności.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 212 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie