Dieta OXY - którym opiniom wierzyć?

Dieta OXY - którym opiniom wierzyć?

Redakcja

2016-07-18

2 komentarze

Opinie o diecie oxy są różnorodne - jedni wychwalają ją pod niebiosa, inni ostro krytykują za skutki uboczne. Jedno jest pewne - dieta oxy to nowość wśród sposobów na szczupłą sylwetkę, a my pomożemy Ci rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”, jakie wiążą się z tą meodą walki ze zbędnymi kilogramami.

Dieta oxy, określana często jako „dieta gwiazd”, to menu oparte głównie na proteinach. Zachwalana w innych krajach, do Polski dotarła stosunkowo niedawno. Zgodnie z opiniami z dietą oxy można chudnąć od 0,5 do 1 kg tygodniowo! Jak każda dietetyczna nowinka, powinna być ona jednak traktowana z lekkim dystansem. Któż nie słyszał o słynnym doktorze Dukanie, który dziś, pozbawiony licencji na wykonywanie zawodu, stanowi marną reklamą swojej diety-cud (notabene również opartej na białku). Ale zacznijmy od początku. No więc czym w swojej istocie jest dieta oxy?

Efekty diety oxy

Mówi się o niej jako o diecie, która najpierw oczyszcza organizm, przygotowując go jednocześnie do żmudnego procesu spalania niepotrzebnej warstwy tłuszczowej. To również dieta obniżająca poziom złego cholesterolu, a także jadłospis funkcjonujący jako ochrona przeciwko występowaniu cellulitu. Zwraca się także uwagę na zbawienny wpływ diety oxy na brzuch – dzięki początkowej fazie detoksykacyjnej widocznie maleje jego obwód, a talia to przecież tak ważna w okresie wakacyjnym sfera! Dieta oxy pomaga także osobom o słabych włosach i paznokciach, co z pewnością przemawia do wielu kobiet. Jest to też dieta nowoczesna, bo do całego naszego menu dostęp mamy poprze urządzenia typu laptop czy smartfon.

Dieta białkowa może być zdrowa!

Czy efekty, które możemy uzyskać dzięki diecie oxy sa warte zachodu? Jak każda dieta oparta na jednym, konkretnym składniku dieta oxy niesie ze sobą ryzyko, które włączyć musimy w każdą tzw. mono-dietę. Przede wszystkim nasz organizm potrzebuje różnorodności – pozbawiając go reszty elementów odżywczych i nie zastępując ich odpowiednimi suplementami możemy nabawić się poważnych dolegliwości. Pozytywne opinie o efektach diety oxy nie powinny więc przesłonić prawdy o jej skutkach ubocznych.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Dr Farin w promocji:
Dr Farin
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 299 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

kisiel

2016-10-06 14:15:40


efekty widoczne są już po 2-3 tygodniach. warto spróbować. aczkolwiek nie każdemu podpasuje.

kinina

2016-07-20 09:35:36


stosuję dietę białkową od półtorej tygodnia, ale nie widzę żądnych efektów ;((

Diety