Diet map – aplikacja wspomagająca odchudzanie

Diet map – aplikacja wspomagająca odchudzanie

Redakcja

2016-10-21

brak komentarzy

Aplikacje mobilne ułatwiają nam codzienne życie. Dzięki nim możemy sprawdzić pogodę, kupić bilet w komunikacji miejskiej czy rozpoznać muzyczny utwór, który właśnie słyszymy w radiu. Aplikacje to także motywatory w odchudzaniu, które codziennie zliczają ilość kroków, pokonanych kilometrów bądź wykonanych przysiadów, a także wspomagają nasze odchudzanie.

Gdzie można upatrywać przyczyn nadwagi? Zgodnie z szacunkami przeprowadzonymi przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie na nadwagę i otyłość cierpi 62% dorosłych Polaków i blisko 50% dorosłych Polek. Nadmiar masy ciała to nie tylko problem natury estetycznej. Stanowi także czynnik ryzyka groźnych chorób. Przyczyn dodatkowych kilogramów jest wiele – wśród nich można wymienić:

• dodatni bilans energetyczny (nadmiar pochłanianych kalorii w stosunku do spalanych)

• brak aktywności fizycznej (zmniejszone wydatkowanie energii)

• stany chorobowe

• choroby o podłożu genetycznym

• przyjmowane leki (sterydy, leki antyalergiczne, przeciwdepresyjne)

Diet Map – opinie użytkowników są jednoznaczne

Od czego zaczynamy swoją przygodę z Diet Map? Od chęci odchudzania. To już połowa sukcesu i najważniejszy krok na drodze zmian. Na początku zakładamy ilość kilogramów, których chcemy się pozbyć oraz datę osiągnięcia celu. Następnie otrzymujemy dokładny i indywidualnie dopasowany plan żywieniowy, który wprowadzamy w życie. Teraz pozostaje nam śledzić postępy dzięki kontrolerowi wagi i zainstalować aplikacje mobilne na swoich urządzeniach, by mieć stały dostęp do programu.

Diet Map skutecznie podbiło serca użytkowników!

Czego możemy się spodziewać po Diet Map? Największą zaletą programu jest elastyczność – po uwzględnieniu wprowadzonych zmian, Diet Map modyfikuje dietę, by jej podstawowe założenia pozostały niezmienione. Umożliwia to dalszą, skuteczną realizację założonego na początku celu. Program przygotowuje dla użytkowników konkretne posiłki, które w każdej chwili możemy wymienić na inne o podobnej kaloryczności, lecz bliższe naszym preferencjom. Jednocześnie mamy możliwość dodania własnej potrawy, której kaloryczność zostanie automatycznie przeliczona. A co się stanie, jeżeli nasza silna wola spadnie i skusimy się na kawałek pizzy? Wówczas Diet Map po wprowadzeniu posiłku o wyższej kaloryczności szybko przeliczy wartości odżywcze i sam dostosuje dalszy plan odchudzania. A co jeszcze?

Doskonałym rozwiązaniem jest także system powiadomień o zbliżającym się posiłku, który wypracowuje w nas nawyk regularnego jedzenia. Przydatnym narzędziem jest mobilna lista zakupów oraz kalkulator kalorii pozwalający na szybkie sprawdzenie kaloryczności dowolnego produktu. A to dopiero początek korzyści!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Catch Me Patch Me w promocji:
Catch Me Patch Me
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 232 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyOdchudzanieTreningiZdrowe odżywianie