Co można pić na diecie?

Co można pić na diecie?

Redakcja

2017-06-01

brak komentarzy

Czy zdrowy tryb życia eliminuje spożycie słodkich napojów? Wiadomo że nie! W artykule znajdują się informacje na temat, co, poza zwykłą wodą niegazowaną, zaleca się dołączyć w dietę.

Napoje słodkie – czy za każdym razem niezdrowe?

W puszce coli jest aż 16 kostek cukru. Rekomendowany dla dzieci, znany sok reklamowany w TV, posiada aż 7 łyżeczek cukru w 1, małej butelce. Napoje słodzone zaleca się omijać szerokim łukiem. Zdecydowanie warto sięgać po składniki w naturalny sposób pozbawione goryczy bez ingerencji wytwórcy. Wśród zalecanych płynów jest sok grejpfrutowy, który pobudza redukcję warstwy tłuszczu. Wiśniowy chroni przed tworzeniu się raka, funkcjonuje przeciwzapalnie a także usprawnia odbudowę żołądka po wysiłku fizycznym. Jabłkowy uatrakcyjnia działanie układu naczyniowego, pozytywnie wpływając na serce i popęd seksualny.

Herbaty na ugaszenie pragnienia

Wszystkie herbaty oddziałują moczopędnie. Pozwalają ugasić chwilowe pragnienie, mimo wszystko nie przybliżają do nawadniania organizmu. Łatwo wysnuć konkluzję, że osoby stale konsumujące tylko napary oraz rezygnujące z popijania wody mineralnej, są ciągle odwodnione.  Zdecydowanie warto mimo wszystko sięgać po herbaty z powodów zdrowotnych. Odmiana czerwona przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, zaś zielona redukuje uczucie głodu a także zwalcza wolne rodniki. Wbrew obiegowym opiniom, także czarna herbata ma korzystne cechy. Na wstępie pobudza silnie wydzielanie soków trawiennych, przyspieszając metabolizm, oraz broni zęby bezpośrednio przed próchnicą.

Jak pić kawę, żeby była zdrowa?

Kawa wypłukuje z organizmu wapń a także magnez, wobec tego zaleca się jeść ją z odrobiną mleka. Dodatek cukru powiększa ryzyko tworzenia się próchnicy, oraz całościowego zakwaszenia żołądka. Najzdrowszą kategorią okazuje się kawa ziarnista lub mielona. Rozpuszczalna przechodzi zbyt długą ścieżkę produkcji. Analogicznie do sproszkowanej, nie posiada właściwie jakichkolwiek antyoksydantów. Jest za to, niestety, bogata w silnie rakotwórcze ochratoksyny A a także nikiel, który wpływa do tworzenia się alergii. Kawa odwadnia ciało jeszcze silniej aniżeli herbata, wobec tego nie można jej wliczyć w niezbędną ilość wypijanych dziennie płynów.

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Kankusta Duo Forte w promocji:
Kankusta Duo Forte
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 261 głosów.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

DietyOdchudzanie